Find en heilpraktiker fra Dansk Heilpraktiker Forening i nærheden af dig

 

◄ Til forsiden           Vælg område: | SJÆLLAND OG ØERNE | FYN | JYLLAND | STUDERENDE  
 
 JYLLAND           

6000 Kolding Ann Zophie Bonhjem  Sætteren 3 40 10 50 22

6230 Rødekro Mads Wedel-Ibsen Hydevadvej 12-14 73 66 40 60

6400 Sønderborg Majacecilia
Bräuner
Højvang 7 22 97 55 43
 

6600 Vejen Susanne Kjærgaard Askov Kirkevej 2 51 20 90 67
suha@vejen-net.dk

6650 Brørup Gunhild Jæger Præstevej 2, Surhave 25 34 13 96
jaegergunhild@gmail.com
 

7120 Vejle Ø Vivian Nancy Jean Lord Højstrupvej 20
60 13 84 51
 
 

7160 Tørring Esther Faaborg Liboriussen Hammervej 4, Hammer 26 74 14 23
esther@polyholistica.dk

7300  Jelling Kristina D.V. Hjortedal Skovbøllingevej 7B 50 57 98 95
 

7400 Herning Lis Frausing Hauge Nygårdparken 25, Gjellerup
40 19 97 14

7560  Hjerm Annemarie Thorsen Kirkevej 6 51 15 05 13

8260 Viby J Inge-Merete Madsen Søndervangen 55, 2.tv 42 30 00 69
imm@klinikvita.dk

8260 Viby J Dorte Julius Krog Søndervangs Alle 14 B 42 49 94 94
dorte@rasknu.dk

8270 Holme Mette Hovgaard Gl. Holmevej 16 29 70 75 12

8382 Hinnerup Birgit Bak Østjysk Naturmedicin, Skanderborgvej 202, Norring 40 85 18 22
birgit@oestjysknaturmedicin.dk

8400 Ebeltoft Inger Rasmussen Adelgade 11A 23 39 10 38

8450 Hammel Margriet Marker Gl. Århusvej 10 50 53 52 27
 

8600 Silkeborg Yvonne Theibel Søgade 26 50 49 21 03
y.theibel@hotmail.com
 

8600 Silkeborg Bojka Pavlovic Søndergade 15B 22 56 75 22
 

8600 Silkeborg Lone
Schiørring
Lynggårdsvej 19 20 92 68 90

8620 Kjellerup Ann Zophie Bonhjem  Fuglemosesvinget 7 40 10 50 22

8660 Skanderborg Stig Konnerup-Møller Galgebjergvej 14 Voerladegård 75 78 23 48
stig1810@yahoo.dk
 

8700 Horsens Thomas
Kjærsgaard
Gotlandsvej 16 A 76 26 07 66
thomas@biovita.dk

8700 Horsens Karina Schiött Jensen Brænderigården
Søndergade 41 D
28 90 86 55

8800 Viborg Bettina Veje Ugwoke Vinkelvej 198
27 72 53 78
 
 

8800 Viborg Henriette Lafontaine
Naturmedicinsk klinik 
Norgesvej 21 
40 19 26 75 / 41 31 37 75
kontakt@naturmedicinskklinik.dk

9210 Aalborg SØ Majbritt Dahl Bendixen Christmas Møllers vej 7 40 79 79 40